Blog

  • پست بعدی
  • پست قبلی
طراحی سایت وردپرس در شیراز

طراحی سایت وردپرس در شیراز

از آنجا که سیستم وردپرس رایگان است، هر کاربری می تواند فایل های مربوطه ی آن را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهد. البته بدیهی است که وردپرس بخشی از نیازهای کاربران را برآورده می کند اما برای شخصی سازی و برآورده ساختن سایر نیازها، به متخصصینی نیاز است که تغییرات لازم را ایجاد کرده و یا سایر امکانات و ابزار مورد نیاز کاربران را فراهم نمایند.

پوسته ی وردپرس

پوسته ی وردپرس، قالب وردپرس یا همان WordPress Theme، همان طرح اصلی وب سایت وردپرس شماست همان قالب سایت شما که کاربران می بینند. کارهای مختلفی را انجام می دهد که واضح ترین و رایج ترین آن ها، تعیین آرایش قرار گرفتن عناصر مختلف صفحات وب در کنار یکدیگر می باشد. البته کسانی که به صورت فنی با وردپرس آشنایی داشته باشند، می دانند که مسائل دیگری نیز وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان از قابلیت انعطاف پذیری مناسبی که در وردپرس وجود دارد، استفاده کرد.

یک سایت وردپرسی در واقع رایگان است. اما نصب آن، داشتن یک قالب اختصاصی حرفه ای، پشتیبانی، هاست و فضای میزبانی همه هزینه دارند. تخصص ما طراحی قالب برای سایت وردپرسی شماست. یعنی طراحی قالب وردپرس. شما می توانید طراحی حرفه ای سایت وردپرسی خود را بر اساس آن چیزی که نیاز دارید به ما بسپارید.

برای اینکه برای سایت وردپرسی خودتون قالب مناسب انتخاب کنید، با جستجوی دانلود قالب وردپرس در گوگل، می توانید سایتهای مناسبی رو پیدا کنید که در این زمینه کار می کنند.

وردپرس و موتورهای جستجو

به طور کلی وردپرس به گونه ای ساخته شده است که از محبوبیت خوبی نزد موتورهای جستجو برخوردار است اما هرگز نباید فراموش کرد که توجه به سئو یا همان بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (SEO -> Search Engine Optimization) برای سایت های وردپرسی بسیار حائز اهمیت بوده و توصیه ی اکید ما به کسانی که قصد استفاده از وردپرس را برای وب سایت خودشان دارند، این است که اگر افزایش میزان بازدیدها از طریق موتورهای جستجو برایتان اهمیت دارد، حتما کار طراحی پوسته ی خودتان را به کسانی بسپارید که اطلاعات خوبی از سئو دارند.

ساخت سایت با وردپرس

ابتدا با مفهوم CMS  آشنا می شوید. سیستم مدیریت محتوا مخفف Content Management System می باشد و نرم افزاری بر روی سرور است که ابزارهای مورد نیاز مدیریت سایت را داراست و به کاربر اجازه مدیریت و آپدیت وب سایت خود را می دهد.

از ویژگی های سی ام اس میتوان به :

مدیریت زمان
کاربر محور بودن
امنیت بالا و پشتیبانی عالی
انعطاف پذیری
و… اشاره کرد.

وردپرس یکی از پرکاربردترین سیستم های مدیریت محتوا درجهان است که نیمی از سایت های دنیا با آن ساخته شده. وردپرس یک سی ام اس چند منظوره است که میتوان با آن انواع سایت ها را ساخت و از آنجایی که این سیستم با پی اچ پی نوشته شده است میتواند کاربردهای فراوانی داشته باشد.

از جمله ویژگی های وردپرس میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

امنیت بالا :

اگر افزونه های وردپرس را به روز رسانی کنید هرگز نگران به خطر افتادن امنیت وب سایت تان نخواهید بود. تقریبا تمام سایت های وردپرسی از جمله بلاگ فیس بوک که از وردپرس استفاده میکند از امنیت بالایی برخوردارند و هرگز مورد حمله هکرها قرار نگرفته اند.

قیمت:

وردپرس رایگان است و به راحتی از سایت wordpress.com  قابل دانلود است.

نصب آسان :

وردپرس تنها در چند دقیقه بدون دردسر قابل نصب است و برای راه اندازی نیازی به متخصص نیست.

 امکان انتخاب گستره وسیعی از قالب های گوناگون :

شما می توانید بسته به نیاز و کارایی وب سایت تان قالب های مختلف را از سایت های قالب وردپرس ایرانی دانلود و استفاده کنید.

متن باز بودن:

وردپرس یک نرم افزار open source یا متن باز است. به این معنا که عموم مردم می توانند در آن تغییرات ایجاد کنند و آن را ویرایش کنند و یا توسعه دهند. همچنین برنامه نویسان میتوانند با تغییر در بخشی یا همه برنامه، آن را بهبود دهند تا کارایی بیشتری داشته باشد.

دلایلی که باعث میشود کاربران از نرم افزار های متن باز استفاده کنند عبارتند از :

کنترل
آموزش
امنیت
ثبات
 

به روز رسانی و بک آپ آسان :

سعی کنید با آپدیت های جدید وردپرس همگام باشید تا بتوانید از قابلیت های جدید آن بهره ببرید و به راحتی بک آپ بگیرید.

برای یک سایت وردپرس طراحی شده حرفه ای با ما تماس بگیرید.

/ دسته‌بندی نشده

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • پست بعدی
  • پست قبلی