ایمیل مارکتینگ

email-marketing-featured-01-1

خدمات ایمیل مارکتینگ در شیراز

بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتنیگ و نحوه استفاده ازیکی از تکنیک‌های پرکاربرد دیجیتال مارکتینک برای حفظ رتبه سایت‌تان و رشد در زمینه کسب و کار آنلاین است.
در واقع امروزه ایمیل مارکتینگ در شیراز و اصول اجرایی آن یکی از اساسی ترین کانال‌های بازاریابی در دنیای کسب و کار آنلاین است.
با ما و در کنار تیم ما می‌توانید بهترین استراتژی را برای اجرای تکنیک‌های ایمیل مارکتینگ بر اساس آمارهای رشد و بازدید‌تان دریافت کنید.

ایمیل مارکتنیگ یا بازاریابی ایمیلی چیست؟

دقیقا زمانی می‌توانید از تکنیک ایمیل مارکتنیگ در شیراز یا بازاریابی ایمیلی در حوزه کسب و کارتان بهره برید، که بدانید هدف اصلی اجرای این روش جذب کاربر چیست؟
ایمیل مارکتنیگ یا بازاریابی ایمیلی در شیراز، یعنی شما به لیستی از مخاطبان خود که قبلا ایمیل شما را ثبت کرده یا در سایت شما ثبت ایمیل داشته‌اند، خدمات جدید، پیام‌های خاص و مواردی از این قبیل را ارسال و در سیستم باشگاه مشتریان خود نسبت به حفظ و مدیریت ارتباط با کاربر اقدام کنید.
ایمیل مارکتنیگ در شیراز سرآغاز روش‌های هدفمندی در حوزه کسب و کار آنلاین است اما از Email Marketing برای اهدافی مثل اطلاع رسانی، افزایش فروش و وفاداری نسبت به برند بیشترین کاربرد را دارد.

خدمات بازاریابی ایمیلی در شیراز

تحلیل عملکرد کمپین‌های تبلیغاتی

تدوین استراتژی ایمیل مارکتینگ

اصول ارسال هدفمند ایمیل

تولید محتوای ایمیل ارسالی

طراحی قالب ایمیل مارکتینگ

 

مزیت‌های کاربردی ایمیل مارکتنیگ در شیراز

ایمیل مارکتنیگ در شیراز یا بازاریابی ایمیلی در حوزه کسب و کار آنلاین:

روشی است که در آن بواسطه ایمیل مشتریان و ردی که از حضور یک کاربر در سایت‌تان باقی است، می‌توانید خدمات جدید، تخفیف‌ها و مواردی از این قبیل را اطلاع رسانی کرده و تکنیکی از بازاریابی سریع و آنلاین را تجربه کنید.

اما شاید برای شما این سوال پیش آید که ایمیل مارکتینگ در شیراز چه مزایایی برای پیشرفت کسب و کار شما دارد؟

“در وهله اول خوب است بدانید: ایمیل مارکتنیگ ارزش برند شما را هر مدت یکبار به کاربران و مشتریان مرتبط با سایت شما از طریق ایمیل و بازدید در گذشته یادآوری می‌کند.”

 

اما مزیت کاربردی این خدمات در این عبارت خلاصه نشده و در لیست مزایای کاربردی ایمیل مارکتینگ در شیراز به شرح ذیل قابل مشاهده است:

 

افزایش نرخ تبدیل کاربر

اگر تصمیم به ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی برای برند و کسب و کارتان دارید و اطلاعی در زمینه ایمیل مارکتینگ ندارید، با ما برای افزایش کاربری به شیوه زیر همراه باشید:

برخی از تکنیک‌های ایمیل مارکتینگ شیراز که افزایش نرخ تبدیل کاربر را به دنبال دارد:

  • ایمیل‌های تخفیف یا پیشنهاد ویژه که در قالب پیام‌های تولد کاربران، تخفیفات فصل، شروع یک مناسب و … جمع بندی می‌شود.
  • ایمیل‎های سبد خرید رهاشده برای کاربران که وارد سایت شده، انتخابی داشته اما خرید را نهایی سازی نکرده‌اند.
  • برای مشتریانی که مدت زمان طولانی از خرید قبلی‌شان گذشته است. که در قالب پیام‌های یادآوری و دعوت به بازدید مطرح است.

 

آشنایی با برند شما

یکی از دلایل اهمیت و پرسود بودن خدماتی مثل ایمیل مارکتنیگ این است که امکان برقراری ارتباط یک به یک با یک کاربر را مشتری را فراهم ساخته و گاها اندازه یک جلسه بازاریابی حضوری تاثیر دارد.

وقتی برند شما در صندوق پیام‌ها و ایمیل یک کاربر نمایش داده شود، برند، کسب و کار و فعالیت شما در ذهن فرد یادآوری شده و باقی می‌ماند. گاها یک ایمیل شخصی سازی شده حس اهمیت و احترام گذاری بیشتری را برای یک مشتری و کاربر به وجود آورده و حتی گاهی از یک پست در شبکه اجتماعی در جذب کاربر پیشی می‌گیرد.

 

افزایش وفاداری

ایمیل مارکتنیگ در تکنیک دیگری به نام افزایش وفاداری کاربر تاثیر جدی دارد. ایمیل وفاداری با تاثیراتی مثل جذب لید، تبدیل کلیک یا بازدید به کاربر، درک ارزش یا Onboarding یا حفظ کاربر در ادامه همراه است.

ایمیل مارکتینگ در شیراز امروزه یکی از ابزارهای قدرتمند در ایجاد باشگاه مشتریان و اجرای تکنیک‌های ارتباط منسجم و مدیریت مشتریان و کاربرانی است که به شما و برندتان وفادارند. با کار مداوم بر روی محتوای ایمیل مارکتنیگ می‌توانید هر مدت یکبار به دعوت مشتریان خود پرداخته و شاهد بازگشت آن‌ها به سمت سایت‌تان باشید.

 

تسریع دسترسی کاربری

از دیگر مزایای کاربری ایمیل مارکتینگ در شیراز دسترسی همه جانبه با مشتریان در هر جغرافیایی که حضور دارند. این بدیهی است که صرف نظر از پرسونای مخاطبان کاربران مدنظر شما حداقل یکی دوبار صندوق ایمیل‌های دریافتی خود را چک می‌کنند.

بر این اساس، می‌توان از نرخ باز شدن و ROI اطمینان حاصل کرد. و این اصل به تنهایی شرایط دسترسی به کاربرانی که حداقل یکبار از سایت شما دیدن کرده را بهبود می‌بخشد.

 

کم ‌هزینه و مقیاس‌پذیری تکنیک دیجیتال مارکتنیگ

کم هزینه بودن و مقیاس پذیری خدمات ایمیل مارکتینگ در شیراز، از این جهات پیداست که می‌توان ایمیل‌ها را با هزینه نسبتا کم در مقایسه با دیگر درگاه‌ها و کانال‌های بازاریابی به تعداد زیادی از مشتریان بالقوه و مشتریان فعلی ارسال کرد.

 

انواع ایمیل مارکتینگ در شیراز

ایمیل مارکتنیگ یا بازاریابی آنلاین در شیراز همانند هر تکنیک دیگری در حوزه دیجیتال مارکتینگ برای افزایش رتبه سایت، با انواع متنوعی قابل اجراست. در این آیتم به آشنایی مختصری با انواع ایمیل مارکتینگ در شیراز اشاره خواهیم داشت :

STUDIO-ANG-098-45-300x279-2

ایمیل مارکتنیگ تبلیغاتی (promotional)

امروزه از کمپین‌های بازاریابی ایمیلی در شیراز استفاده‌های زیادی می‌شود. از پیشنهاد ویژه برای استفاده و خرید یک محصول و معرفی آن گرفته تا شرکت در یک همایش مرتبط با کسب و کار یک برند در غالب 3 الی 10 ایمیل در هفته ارسال می‌شود.
ایمیل‌های تبلیغاتی که بخشی از ایمیل مارکتنیگ در شیراز هستند، غالبا با طراحی محتوایی خاصی جمع بندی و ارسال می‌شوند. یکی از نکات مهم در این طراحی‌ها، ایجاد CTA برای لینک مستقیم کاربران از صفحه ایمیل به صفحه مدنظر شما در سایت به محتوای دعوت به یک عمل است.

ایمیل مارکتنیگ اطلاعی (informational)

این سبک ایمیل مارکتنیگ در شیراز در غالب ایمیل‌های اطلاع رسانی، مثل دعوت به خرید‌های فصلی، اطلاع رسانی برای دسترسی به تخفیف‌ها، بسته‌های آموزشی خاص و مواردی از این قبیل است که با یک متن مناسب و محتوای درخور جذب کاربران ایجاد و ارسال می‌شود.

ثبت درخواست
email-marketing

سوالات متداول در مورد ایمیل مارکتنیگ

ایمیل مارکتنیگ چیست؟

تکنیک بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ یکی از تاثیرگذارترین روش‌ها برای جذب کاربری بواسطه ارسال ایمیل است که به مرور زمان در افزایش کاربران سایت و تشکیل یک باشگاه مشتریان موثر برای کسب و کار‌های آنلاین تاثیر بسزایی دارد.

انواع ایمیل مارکتنیگ در شیراز

ایمیل مارکتنیگ در شیراز در انواع مختلفی و سودآوری طراحی و قابل اجراست. اساسی ترین نوع کاربردی این خدمات ایمیل مارکتنیگ تبلیغاتی و اطلاعی است. برای دریافت مشاوره بیشتر در این خصوص می‌توانید در سایت ثبت درخواست کنید.

 آیا ایمیل مارکتنیگ در افزایش رتبه سایت تاثیر دارد؟

امروزه این نوع خدمات در لیست تاثیرگذارترین و کم هزینه ترین روش‌های سئو، بهینه سازی سایت و دیجیتال مارکتنیگ دیده می‌شود.

قیمت و هزینه ایمیل مارکتنیگ در شیراز چقدر است؟

هزینه ایمیل مارکتنیگ بر اساس قالب طراحی شده برای ارسال ایمیل و محتوای درخواستی و نوع سایت و مشتریان متغیر است برای دریافت و استعلام هزینه اجرای تکنیک‌های ایمیل مارکتنیگ در شیراز با ما در ارتباط باشید.