مشاوره دیجیتال مارکتینگ در شیراز

مشاوره دیجیتال مارکتینگ در شیراز

مشاوره دیجیتال مارکتینگ در شیراز

مشاوره دیجیتال مارکتینگ در شیراز با آشنایی یک سری روش‌های کاربردی و راه‌های موثر جهت تبلیغات و بازاریابی آنلاین در شیراز وب دیزاین همراه است.
هدف ما در مشاوره دیجبتال مارکتینگ شیراز یک گام اصولی با تحلیل، برای شناخت بهترین مسیر تبلیغ، و در نهایت تقویت کسب و کار آنلاین شماست.
تیم شیراز وب دیزاین با تدوین استراتژی دیجیتال مارکتنیگ در شیراز مناسب و مختص حرفه و کسب و کار شما، روش‌های کنونی تبلیغات را برای شما تقویت و فرصت‌های تعاملی جدید را پیش روی‌تان نمایان می‌کند.
برای همراهی و پیشرفت در کنار ما، برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ در شیراز چیست؟

مطلبی که در حال حاضر ذهن شما را به خود درگیر می‌کند این است که مشاوره دیجیتال مارکتینگ چیست و برای سایت و کسب و کار شما چه اهمیتی دارد؟مشاور دیجیتال مارکتینگ به عبارتی ساده و روان فردی یا تیمی است که بر بازاریابی اینترنتی شرکت، مجموعه و سایت و برند شما یک مسیر هدفمند می‌بخشد.

در واقع تحقیق، آنالیز، برنامه ریزی گام‌های اصلی مشاوره دیجیتال مارکتینگ است که با هدف حداکثر رساندن سرنخ‌ها (لیدها) و نرخ تبدیل شما و در نهایت رشد و افزایش اعتبار و در آمد‌تان ارائه می‌شود.

ثبت درخواست
مشاوره
seo

یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای چه شاخصه‌هایی دارد؟

توجه داشته باشید که برای شناخت یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای در درجه اول باید بدانید که او را با یک متخصص سئو و بهینه سازی سایت اشتباه نگیرید، اگرچه این فرد باید در زمینه انواع تولید محتوا و اجرای تکنیک‌های سئو بر روی یک سایت اطلاعات کافی داشته باشد اما این نهایت دانش یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ نیست.
مهارت اصلی فردی که در حوزه مشاوره دیجیتال مارکتنیگ فعالیت دارد، این است که قدرت تحلیل داده ،اطلاعات و تبدیل سناریو به مسیر راه را داشته و علاوه بر آن کار با ابزارهای تخصص و اطلاع از نحوه کار شبکه‌های اجتماعی، موتور جستجو، وبسایت‌ها و تبلیغات آنلاین را بداند.

مشاوران دیجیتال مارکتینگ موثرترین راه های تبلیغات یا بازاریابی محصولات وخدمات شرکت ها را با استفاده از فناوری‌های دیجیتال نوین شناسایی می‌کنند. آنها استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال سفارشی را توسعه می‌دهند، بهبودهایی را برای استراتژی‌های موجود پیشنهاد می‌کنند و فرصت‌هایی را برای افزایش تعامل مشتری شناسایی می‌کنند.

مهارت‌های کاربردی یک مشاور دیجیتال مارکتینگ برای تاثیر مثبت بر یک کسب و کار آنلاین

100%
مهارت اولیه طراحی
100%
مدیریت ارتباط با مشتری
100%
رسانه و شبکه اجتماعی
100%
SEO & SEM

تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ در شیراز

مشاوره دیجیتال مارکتینگ به نوعی با تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ در یک ردیف است. طرحی که در ابتدای مشاوره یک کسب و کار وابسته به نیازهای آن طراحی و جمع بندی می‌شود همان استراتژی دیجیتال مارکتینگ است.
بنابراین شما بعنوان یک صاحب برند، مدیر یک شرکت آنلاین، شروع کننده مسیر یک کسب و کار نوپا برای داشتن دیدی بهتر به جهانی که با آن مواجه هستید باید در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشید.
اساسی ترین فاز مشاوره دیجیتال مارکتینگ در شیراز طراحی استرانژی برای شروع و پیشرفت یک ایده و کسب و کار است. که امروزه در خدمات شیراز وب دیزاین به خوبی پوشش داده می‌شود.

نحوه دریافت خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ در شیراز در کنار ما

اجرای هر تکنیکی برای افزایش رتبه یک سایت، بالا بردن سودآوری یک کسب و کار یا ترند کردن یک برند در بین رقبا نیازمند گذشتن از یک مسیر برنامه ریزی شده است، تیم شیراز وب دیزاین شما را در مسیر مشاوره دیجیتال مارکتینگ به صورت زیر همراهی می‌کند:
 

 گام اول: مشاوره و تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ

پس از انجام جلسات مشاوره،  حوزه فعالیت، نوع کسب و کار و اهداف کاری و بازار رقبا از همه نظر بررسی می‌شود. نقاط ضعف و قوت شما و تحلیل رقبا انجام گرفته و به یک جمع بندی در مورد وضعیت فعلی‌تان می رسیم.

انجام این بررسی‌ها در مشاوره دیجیتال مارکتینگ شیراز به ما این دید را می‌دهد که کانال‌های دیجیتالی که بهینه‌ترین نرخ بازگشت سرمایه را داشته در نظر گرفته و در نهایت استراتژی حضور پر رنگ شما در دنیای کسب و کار آنلاین را طرح ریزی کنیم.

 

گام دوم: آغاز اجرای تکنیک‌های برنامه ریزی شده

شرکت شیراز وب دیزاین پس از بررسی و تشخیص کانال‌های ارتباطی و تبلیغاتی مناسب برای فعالیت کسب و کار شما، با تخصص و خدماتی که در حوزه مشاوره دیجیتال مارکتینگ در شیراز و موارد مرتبط با آن دارد، مسیر پیشرفت شما را وارد فاز عملی می‌کند.

خدمات انجام شده در این زمینه به صورت زیر می‌باشد:

 • ایمیل مارکتینگ
 • بازاریابی محتوایی
 • بهبود سئو وبسایت
 • ویدیو مارکتینگ

گام سوم: مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی و تحلیل نتایج

تیم مشاوره دیجیتال مارکتینگ با بخش بندی کردن وظایف بر اساس طرح مدنظر، شرایط نظارت بر هر بخش را ساده و تخصصی می‌کند. در این شرایط می‌توان با بررسی داده‌های به دست آمده و اندازه گیری بر اساس شاخص های کلیدی عملکرد (KP) به تحلیل درستی از طرح استراتژی تنظیم شده رسیده و بدانید این طرح مناسب کسب و کار مدنظرمان هست یا نه؟

مشاوره دیجیتال مارکتینگ شیراز برای چه کسب و کار‌های نیاز است؟

 

ممکن است همین حالا بعنوان یک صاحب کسب و کار آنلاین یا برند حس کنید که به  مشاوره دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید، بنابراین خوب است بدانید چه شرکتی، چه مسیر کاری و چه اهدافی برای محقق شدن و به موفقیت رسیدن نیاز دارند که توسط یک مشاور دیجیتال مارکتینگ هدایت شوند.

در واقع مشاوره بازاریابی دیجیتال، و اجرای تکنیک‌های دیجیتال مارکتینگ به کسب کارهایی با اهداف زیر پیشنهاد می‌شود:

 • ارتقا روابط‌ شان با مشتریان فعلی و سابق برایشان اهمیت دارد.
 • هدف‌شان این است که لیدر خود در بازار کسب و کار آنلاین باشند.
 • مایلند روند راهیابی به فضای کاری جدید را بشناسند و به دنبال ارتباط گیری با جامعه مشتری جدیدند.
 • به دنبال یک نقشه راه موثر با تمرکز بر اهداف کوتاه‌مدت و/یا بلندمدت هستند.
 • می‌خواهند، سطح هوش رقابتی مجموعه خود را با درک بازاریابی دیجیتال رقبا افزایش دهند.
 • برایشان اهمیت دارد که یک متخصص شاخص‌های کلیدی کسب و کارشان را تشخیص و مهمترین آن‌ها را بر اساس داده‌ها تحلیل و اندازه گیری کند.
 • دید روشنی از آینده کاری‌شان داشته و بتوانند مسیر پیشرفت خود را شناسایی کنند.

 

تیم شیراز وب دیزاین برای پیشرفت کسب و کار شما چه برنامه ای دارد؟

 

منتور و مربیان ما برای اجرای تکنیک‌های مشاوره دیجیتال مارکتینگ در شیراز از مهارت‌های اصلی این حوزه کاری برخوردارند و با بررسی شرایط کاری شما سعی دارند همیشه بهترین مسیر پیشرفت را برایتان انتخاب و در رسیدن به اهداف‌تان در کنار شما گام بردارند.

اصلی ترین فرآیند‌هایی که برای تبدیل کسب و کار شما به یک برند موفق در تیم مشاوره دیجیتال مارکتینگ ما اجرا می‌شود در چندین آیتم زیر بصورت واضح معرفی شده است:

 • توسعه، مدیریت و بررسی کمپین‌های تبلیغاتی مثل ایمیل مارکتینگ ، تبلیغات کلیکی یا PPC، و مواردی از این قبیل
 • تحلیل و بررسی رفتار مشتری از حضور آنلاین آن در سایت گرفته تا شبکه‌های اجتماعی تمامی مسیرهایی که برای رسیدن به شما دنبال می‌کند.
 • انجام چندین تست تولید محتوا و پابلیش و آپدیت آن برای افزایش چند درصدی تاثیر محتوا بر رشد کسب و کار شما
 • تحلیل و باز بینی عملکرد کمپین‌ها و رفتار مشتریان به دنبال فعال سازی آن‌ها از طریق ابزار تخصیی (Google Analytics) مثل برای تحلیل بازار کاری‌تان به نسبت رقبا .
 • شناسایی تکنیک‌های نوین در مسیر دیجیتال مارکتینگ و همطرازی کسب و کارهای فعال برای رسیدن به استانداردهای تعیین شده در این حوزه

سوالات متداول در مورد مشاوره دیجیتال مارکتینگ در شیراز

ارائه مشاوره در حوزه بازاریابی دیجیتال که به آن بازاریابی آنلاین نیز می گویند، ترویج برندها برای ارتباط با مشتریان بالقوه با استفاده از اینترنت و سایر اشکال ارتباطات دیجیتال است. این نه تنها شامل ایمیل، رسانه های اجتماعی و تبلیغات مبتنی بر وب، بلکه پیام های متنی و چند رسانه ای به عنوان یک کانال بازاریابی است.

یک مشاور دیجیتال مارکتینگ به شرکت ها در ایجاد و اجرای بهترین استراتژی های ممکن برای دستیابی به مخاطبان هدف کمک می کند. این کارشناسان می توانند در مورد همه چیز از برقراری ارتباط با مشتریان تا بیان اینکه چه پیامی باید بر اساس نیازها یا خواسته هایشان بشنوند، راهنمایی کنند.

خدمات مشاوره دیجیتال مارکتنیگ به کسب و کارهای نوپا و قدیمی که برای ورود به بازار کسب و کار آنلاین و رشد در فضای رقابتی آن نیاز به هدف گذاری دارند، از اهمیت بالایی برخوردار است.

هزینه یک دوره مشاوره دیجیتال مارکتینگ بر اساس شرایط ،نوع کسب و کار، فضای رقابتی، وضعیت سایت و مواردی از این قبیل متغیر بوده و با یک جلسه بررسی و تبادل اطلاعات تعیین می‌گردد.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ شیراز با " تیم شیراز وب دیزاین"

هر آنچه که از پیشرفت در یک کسب و کار در ذهن‌تان هرچند کمرنگ جمع بندی و با ما در میان بگذارید، تیم مشاوره دیجیتال مارکتینگ شیراز وب دیزاین بذر ایده شما را پرورش داده و با ابزارهای کاربردی و طرح‌های موثر در زمینه تبلیغات آنلاین و بازاریابی اینترنتی کسب و کار‌تان را در سیر صعودی پیشرفت قرار می‌دهد.
برای دریافت مشاوره دیجیتال مارکتینگ شیراز وب دیزاین همین حالا برای آشنایی با ما اقدام کنید:

ثبت درخواست دریافت مشاوره