دیجیتال مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ در شیراز وب دیزاین بر اساس رشد یک شرکت، برند و سایت در فضای آنلاین و کاری طراحی و تدوین شده است. شما می‌توانید با ورود به صفحه دیجیتال مارکتینگ شیراز وب دیزاین از انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ بر اساس حوزه فعالیت‌تان بهره‌مند شوید.

طراحی فروشگاه اینترنتی

دیجیتال مارکتینگ در شیراز

ما یک شرکت دیجیتال مارکتینگ در شیراز هستیم. سالهاست که راه حل‌های بازاریابی درونگرا و برونگرای آنلاین را بطور کامل به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. ما با ایجاد یک تجربه کاربری منحصر به فرد برای مخاطبان هدف‌ به کسب و کار اینترنتی شما در حفظ مشتری، تبدیل و ایجاد وفاداری کمک می‌کنیم. در واقع ما یک تیم بازاریابی دیجیتال حرفه‌ای و تخصصی هستیم که ابتکارات تبلیغاتی چند کانالی را برای جذب مشتریان بیشتر و به حداکثر رساندن نرخ تبدیل ایجاد می‌کند.
برای رسیدن یه یک هدف مشترک و عالی که موفقیت شما در اجرای تکنیک‌های دیجیتال مارکتینگ در فضای وب است، نهایت تلاش خود را می‌کنیم.
انتخاب خدمات دیجیتال مارکتینگ در شیراز وب ذیزاین قدم بلندی برای رسیدن به یک جایگاه استثنایی در هر حوزه کسب و کاری است.

ما به مشتریان خود کمک می‌کنیم تا فراتر از انتظارات رشد کنند.موفقیت شما در فضای آنلاین رسالت ماست.

shadow

دریافت خدمات بازاریابی اینترنتی داده محور در شیراز

دیجیتال مارکترهای تیم ما، دائما در حال تجزیه و تحلیل استراتژی بازاریابی هستند تا بتوانند از طریق دیتاهای بدست آمده کمپین‌های تبلیغاتی را بهینه‌سازی کنند. از جمله مواردی که بازاریابان دیجیتال به دقت نظارت می‌کنند میزان ترافیکی است که وب سایت دریافت می‌کند. وظیفه آنها توسعه وب سایت شماست تا اطمینان حاصل شود که تعداد بازدیدکنندگان همچنان در حال افزایش است.

تبلیغات اینترنتی در شیراز
تبلیغات آنلاین در شیراز یک استراتژی بسیار محبوب است که تقریباً از هر سه کسب و کار کوچک دو شرکت از آن برای جذب مشتریان جدید استفاده می‌کند. تبلیغات آنلاین شامل استفاده از اینترنت به عنوان یک رسانه برای به دست آوردن ترافیک وب سایت، و همچنین ارائه پیام‌های بازاریابی به مشتریان هدف است.

digital marketing
مدیریت شبکه‌های اجتماعی در شیراز

مدیریت شبکه‌های اجتماعی در شیراز

مدیریت رسانه‌های اجتماعی فرآیند تولید، زمان‌بندی، تجزیه و تحلیل، سوشال لیسینیگ و برقراری تعامل با محتوای پست شده در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند لینکدین، اینستاگرام و توییتر است. دریافت خدمات مدیریت رسانه‌های اجتماعی در شیراز به شما درانجام این فرآیندها کمک کرده، و در صرفه‌جویی در زمان، بهبود بهره‌وری و بهره‌گیری از پتانسیل مخاطبانتان نیز کمک می‌کند

سئو و تولید محتوا در شیراز

سئو به فرآیند فنی ارتقا رتبه و جایگاه سایت شما و همچنین افزایش کیفیت ترافیک و جذب حداکثری بازدیدکنندگان وب سایت شما اشاره دارد. از سوی دیگر، بازاریابی محتوایی بر استفاده از محتوای ارزشمند و مرتبط برای هدایت عملکرد سودآور مشتری متمرکز است. سئو بدون بازاریابی محتوا مانند بدن بدون روح است. به بیان ساده، سئو و بازاریابی محتوا یک رابطه همزیستی باورنکردنی دارند.

seo
ایمیل مارکتینگ در شیراز

ایمیل مارکتینگ در شیراز

بازاریابی ایمیلی یک کانال بازاریابی قدرتمند است. بازاریابان دیجیتال از ایمیل برای تبلیغ محصولات یا خدمات کسب و کار شما استفاده می‌کند. ایمیل مارکتینگ در شیراز می‌تواند بعنوان اتوماسیون بازاریابی، به آگاهی مشتریان‌تان از آخرین موارد یا پیشنهادات شما کمک کند. ایمیل مارکتینگ با تولید سرنخ، آگاهی از برند، ایجاد روابط یا برقراری تعامل با مشتریان نقش محوری مهمی در استراتژی بازاریابی دارد.

تعرفه خدمات دیجیتال مارکتینگ در شیراز

ما به عنوان بهترین آژانس بازاریابی دیجیتال در شیراز شناخته شده‌ایم وهمچنین راه حل‌های بازاریابی خود را درسراسر ایران ارائه می‌دهیم. کارشناسان ما به هر یک از مشتریان خود طیف کاملی از خدمات بازاریابی، از جمله بازاریابی و مدیریت رسانه‌های اجتماعی، بهینه سازی موتورهای جستجو، خدمات طراحی و توسعه وب، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی محتوایی و موارد دیگر را ارائه می‌دهند. کارشناسان دیجیتال مارکتینگ ما با توجه به کانال‌های پر بازده استراتژی بازاریابی مبتنی بر داده را بر اساس اهداف کسب‌وکار شما تدوین می‌کنند. آنان تجربه نهایی بازاریابی دیجیتال را از طریق خلاقیت، مهارت‌های فنی و فن‌آوری تکاملی پیشرفته اجرا می‌کنند. در واقع کارشناسان دیجیتال مارکتینگ در شیراز با ارائه بهترین خدمات در ایجاد استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال داده محور، به هر صنعتی با هر اندازه شرکت در هر مکانی به رشد کسب و کارها کمک می‌کنند. خدمات دیجیتال مارکتیگ ما در قالب سه پکیج زیر قابل ارائه است. قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ متناسب با خدمات دریافتی در هر پکیج متفاوت است.

پکیج های دیجیتال مارکتینگ

prices

تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ در شیراز

کار با آژانس بازاریابی دیجیتال ما می‌تواند به طور قابل توجهی برای کسب و کار شما، به خصوص در بلندمدت مفید باشد. تیم متخصصان دیجیتال ما استراتژی‌های خلاقانه و منسجمی را با پشتوانه داده‌ها ایجاد می‌کنند که ترافیک هدفمندی را به سمت وب سایت شما هدایت می‌کند. دیجتال مارکترهای ما نرخ تبدیل شما را افزایش می دهند و سرنخ‌های با کیفیت بیشتری را ارائه می‌دهد که منجر به فروش بیشتر و آگاهی از برند و در آخر به وفاداری مشتریان می‌انجامد.

مشتریان ما چه می گویند

سوالات متداول

بازاریابی دیجیتال در شیراز اقدامی است برای تبلیغ محصولات و خدمات از طریق کانال‌های دیجیتال مانند رسانه‌های اجتماعی، سئو، ایمیل و تبلیغات درون اپلیکیشن‌های موبایل و …. در واقع هر شکلی از بازاریابی که در فضای انلاین ارائه شود بازاریابی دیجیتال محسوب می‌شود.

یک آژانس دیجیتال مارکتینگ در شیراز با ارائه خدمات کامل معمولاً بهترین راه‌ حل‌های ممکن را برای حضور آنلاین شما ارائه می‌کند. از برندسازی کسب‌وکارتان، طراحی وب‌سایت شما و بهینه‌سازی آن برای رتبه‌بندی بالاتر در نتایج موتورهای جستجو گرفته تا ایجاد و اجرای استراتژی کامل بازاریابی دیجیتال را پوشش می‌دهد.

یک بازاریاب دیجیتال در شیراز با استفاده از پلتفرم‌های مختلف بازاریابی دیجیتال به رشد کسب و کار در فضای آنلاین کمک می کند. وظایف او شامل ایجاد یک استراتژی بازاریابی، توسعه وب سایت‌ها، مدیریت رسانه‌های اجتماعی یا کار بر روی بهینه سازی موتورهای جستجو و تبلیغات اینترنتی است. تمام فعالیت‌های بازاریابی اندازه گیری و تجزیه و تحلیل می شوند تا به طور کامل ROI بازاریابی (بازده سرمایه گذاری) محاسبه شود.

یک آژانس دیجیتال مارکتینگ دارای تیمی از متخصصان است که در تکنیک‌های بازاریابی دیجیتال مدرن تخصص دارند. بنابراین به جای بازاریابی سنتی، مانند تبلیغات روزنامه‌ها و بیلبوردها، خدماتی را در پلتفرم های آنلاین ارائه می‌کنند تا بتوانند مستقیماً با مخاطبان هدف یک بیزنس در سطح جهانی ارتباط برقرار کرده و تعامل داشته باشند.

اندازه‌ گیری و بررسی KPI ها در همه پلتفرم‌ها، ابزارها و کانال‌های بازاریابی دیجیتال امری ضروری است. یکی از معتبرترین منابع برای سنجش عملکرد بازاریابی دیجیتال گوگل آنالیتیکس است. ضمنا برای اندازه گیری بازگشت سرمایه بازاریابی، درک اهداف و هزینه‌های بازاریابی ضروری است